Жамбыл облысы әкімдігінің

ішкі саясат басқармасы

Ресми сайты

Басшы орынбасарлары

Басты бет / Басқарма туралы / Басшы орынбасарлары

Басшы орынбасарлары

БАСШЫ ОРЫНБАСАРЫ

Бейсенқұлов Дауыл Ынтықбайұлы

1975 жылы туылған, қазақ, білімі жоғары.

1997 жылы Жамбыл гидромелиорация құрылыс институтын «инженер-механик» мамандығы бойынша бітірген.

Еңбек жолы:

1998-1999 жылдары Жамбыл ауданы,Аса ауылында аудандық көші-қон және демография бөлімінің жетекші маманы;

25.01.1999-24.05.1999 ж. Жамбыл ауданы әкімі аппараты ұйымдастыру бөлімінің бас маманы;

24.05.1999-07.06.2000ж. Жамбыл ауданы әкімі аппараты Жалпы бөлімнің бас маманы;

07.06.2000-05.01.2003ж. Жамбыл ауданы әкімдігінің Ішкі саясат бөлімінің бас маманы;

05.01.2003-07.01.2005ж. Жамбыл ауданы әкімдігінің  ішкі сасат бөлімінің меңгерушісі;

07.01.2005-28.10.2011ж. Жамбыл ауданы әкімдігінің  ішкі саясат бөлімінің бастығы;

31.10.2011-16.09.2013ж. Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы бастығының орынбасары;

16.09.2013-бүгінгі күнге дейін Жамбыл облысы әкімдігінің ішкі саясат басқармасы басшысының орынбасары.

БАСШЫ ОРЫНБАСАРЫ

Бегалиев Берік Дүйсенбайұлы

1989 жылы туылған, қазақ, білімі жоғары

2010 жылы әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университетін «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығы бойынша бітірген.

Еңбек жолы:

2010-2013 жылдары Шу ауданы әкімдігі ішкі саясат бөлімінің «Жастар орталығы» мекемесінің консультанты, бөлімнің бас маманы;

2013-2015 жылдары Жамбыл облысы әкімдігі жастар саясаты мәселелері басқармасының «Жастар орталығы» мекемесі директорының орынбасары;

2015-2017 жылдары ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департаментінің консультанты;

2017 жылдың қаңтар-желтоқсан аралығында Шу ауданы әкімі аппаратының ұйымдастыру-инспекторлық бөлімшесінің басшысы;

2017 жылдың желтоқсанынан бастап бүгінгі күнге дейін Жамбыл облысы әкімдігі ішкі саясат басқармасы басшысының орынбасары.

Басқарма басшысының блогы

Толығырақ
Күнтізбе